Haber

Her zaman gündemde olan Oytun Erbaş yine çok konuşulacak: ‘Kadının kadın olduğunu nasıl anlarım?’

Doç. Oytun Erbaş her yaptığı açıklamayla adından söz ettiren bir isim. Bayanın cilt altı yağ dokusuyla ilgili yaptığı açıklamalar duyanları şaşırttı. Detaylar aşağıda ?

Doç. Oytun Erbaş, geçtiğimiz pandemi döneminde yaptığı ilginç açıklamalarla gündem olmuştu.

‘Koronavirüs Türklere bulaşmıyor’ sözleri herkesi şaşırttı.

Oytun Erbaş’ın kadınlarla ilgili yaptığı son açıklamalar çok tartışıldı: “Kadınların kanına baktığınızda birlikte olduğu erkeklerin DNA’sını bulabilirsiniz, kanında onun DNA’sını taşıyor. Bir süre sonra başlıyorsunuz. kalbinizde ve beyninizde taşımak için.”

Kondomsuz ilişkiye girerseniz spermin DNA’sı size geçecektir. Analiz yapsaydım, senin DNA’ndan bir kadının kaç kişiyle birlikte olduğunu öğrenebilirdim.

dedi.

Ayrıca kadınların cilt altı yağ dokusu ile ilgili açıklamaları da son buldu.

Kadınların dişiliği derinin altındadır. Bir bayanın kadın olduğunu nasıl anlarım? Deri altı yağdan. Kolunuzun üst kısmından tuttuğunuzda deri altı yağlanma varsa kadındır, yoksa…

“Deri altı yağları kadının kadınlığının simgesidir” diyen Erbaş, “Kadın ne kadar fazlaysa deri altı yağ dokusu o kadar iyidir” dedi.

Deri altı yağ dokusu ne kadar güzelse, dişiliği de o kadar pürüzsüzdür. Deri altı yağınız yoksa kadınlığınızı kaybedersiniz.

O anlar… ?

fikirlerin neler Yorumlara hoş geldiniz ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu